Alergologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Hankus Mirosław | - | - | 13:00 - 19:00 | - | - | - |
Anestezjologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Chylaszek – Brylska Ewa | - | - | 16:00 - 18:00 | - | - | - |
Dyczek Grzegorz | - | - | - | - | - | - |
Ferenc Krzysztof | 15:30 - 18:00 | - | - | - | - | - |
Kierpieć Krzysztof | - | - | - | 16:00 - 18:30 | - | - |
Kil Jacek | - | 16:00 - 18:00 | - | - | - | - |
Chirurgia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kawulok Mirosław | 13:30 - 15:00 | - | 14:30 - 18:00 | 09:00 - 13:00 | - | - |
Konior Arkadiusz | - | 12:00 - 15:00 | - | 15:30 - 19:00 | - | - |
Leśniak Tadeusz | - | - | - | - | 16:30 - 19:00 | - |
Michalik Jerzy | - | - | - | - | 08:00 - 14:00 | - |
Szczelina Grażyna | - | - | 15:00 - 18:00 | - | 10:00 - 14:00 | - |
Chirurgia dziecięca
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Korzonkiewicz Jacek | 10:00 - 13:00 | - | - | - | 16:00 - 18:00 | - |
Chirurgia naczyniowa
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Loranc Paweł | 15:00 - 19:00 | - | - | - | - | - |
Paździora Jerzy | - | - | 8:00 - 13:00 | - | - | - |
Chirurgia plastyczna
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Brzuchanski Martin | - | - | - | - | 11:00 - 17:00 | - |
Choroby wewnętrzne
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Basa Wojciech | 13:30 - 18:45 | - | - | 13:30 - 18:00 | - | - |
Choroby zakaźne
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Wilczyńska Jadwiga | - | 8:00 - 14:00 | - | - | - | - |
Chrapanie i bezdech senny
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Solecka Šárka | 8:30 - 10:00 | 09:00 - 12:00 | - | 10:00 - 13:00 | - | - |
Dermatologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Krasnodębska-Gorycka Krystyna | - | 14:00 - 17:20 | - | 16:00 - 18:20 | 13:00 - 16:20 | - |
Niedzielska Alina | 14:20 - 18:30 | - | 15:00 - 18:50 | 12:00 - 16:00 | - | - |
Diabetologia | Leczenie otyłości
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Fenska Dorota | 15:00 - 18:00 | - | - | - | - | - |
Dietetyka
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Baranowska Katarzyna | - | 15:00 - 19:00 | - | - | - | - |
Borowska Barbara | - | - | - | - | 15:00 - 19:00 | - |
Endokrynologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grzegorzewska Marlena | 13:30 - 17:00 | - | - | - | - | - |
Handzlik Bożena | 09:30 - 14:00 | - | 09:30 - 17:00 | - | - | - |
Łojek Katarzyna | - | - | - | - | 16:00 - 19:00 | - |
Gastroenterologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Dońska-Wyporek Aleksandra | 14:00 - 18:00 | 15:00 - 17:00 | 09:00 - 11:40 | 9:00 - 13:00 | - | - |
Norymberczyk Tomasz | - | - | - | 14:00 - 17:10 | - | - |
Ginekologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Baliś Mikołaj | - | - | - | 15:00 - 18:40 | 15:00 - 18:40 | - |
Dawid Piotr | - | - | - | - | 09:00 - 13:00 | - |
Kos Barbara | 14:30 - 18:30 | - | - | - | - | - |
Kotarska Karolina | - | - | 15:00 - 18:40 | - | - | - |
Stankowska Monika | 09:00 - 11:00 | 15:00 - 18:00 | 09:00 - 12:30 | 09:00 - 12:30 | - | - |
Hematologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Basa Joanna | - | - | - | 15:00 - 19:00 | - | - |
Kardiologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Agopsowicz Maciej | 14:00 - 16:20 | 14:00 - 17:30 | - | 14:00 - 17:30 | - | - |
Jaszczurowski Wojciech | 16:00 - 18:45 | - | - | 16:00 - 18:45 | - | - |
Kisiel Roksana | - | - | - | - | 08:20 - 11:00 | - |
Laryngologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Blicharz Robert | - | - | - | 09:15 - 13:00 | - | - |
Czerwińska Gabriela | 8:00 - 10:00 | - | - | - | - | - |
Dutka Jerzy | 15:00 - 19:00 | 10:40 - 14:00 | 16:00 - 19:00 | - | 10:00 - 13:00 | - |
Kubalańca Katarzyna | - | - | - | - | 15:00 - 18:00 | - |
Pruhło-Zaręba Anna | 11:00 - 15:00 | 11:00 - 15:00 | 10:00 - 15:00 | - | - | - |
Skorek Krzysztof | - | - | 09:30 - 15:00 | 8:00 - 14:00 | - | - |
Solecka Julitta | 08:30 - 12:00 | 15:00 - 18:00 | - | 15:00 - 18:00 | - | - |
Solecka Šárka | - | 09:00 - 12:00 | - | 10:00 - 13:00 | - | - |
Medycyna Pracy
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Żurowski Arkadiusz | - | - | - | 16:30 - 17:00 | - | - |
Nefrologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Mogilska-Manda Joanna | - | - | - | - | 15:30 - 18:30 | - |
Neurochirurgia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Czerwiński Krzysztof | - | - | - | 16:00 - 19:00 | - | - |
Kapustka Bartosz | - | - | 10:00 - 16:00 | - | - | - |
Libionka Witold | - | - | - | 10:00 - 19:00 | - | - |
Nytra Tomas | - | - | - | - | - | - |
Neurologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kurek-Stokłosa Joanna | 09:00 - 13:45 | - | 14:30 - 19:00 | - | 09:45 - 13:30 | - |
Luranc-Polmańska Bożena | 09:30 - 11:00 | 12:00 - 13:40 | - | 17:30 - 19:00 | 11:00 - 13:30 | - |
Porębska Beata | 15:00 - 18:45 | - | - | - | - | - |
Neurologopedia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Popiołek-Mędrzak Agnieszka | - | - | - | - | 08.00 - 12.00 | - |
Wróblewska Ewelina | - | 08:00 - 12:00 | - | - | - | - |
Okulistyka
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Furmańczuk Anna | 15:00 - 18:00 | - | - | 14:00 - 19:00 | - | - |
Kies Anna | - | - | 12:00 - 15:00 | - | - | - |
Kołodziejczyk Jakub | - | - | - | - | - | - |
Kulczyńska - Dutka Agata | 11:30 - 13:00 | - | - | - | - | - |
Lepska Katarzyna | - | - | 15:00 - 19:00 | - | - | - |
Pawłowska Anna | - | - | - | 13:00 - 16:00 | - | - |
Pilny-Brzóska Aneta | 13:00 - 14:00 | - | 11:10 - 12:00 | 11:00 - 14:00 | 12:10 - 13:00 | - |
Wowra Bogumił | - | 15:30 - 18:30 | - | 8:00 - 11:00 | - | - |
Okulistyka dziecięca
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Lewicka Katarzyna | 08:30 - 11:30 | - | - | - | - | - |
Sykuła Agnieszka | 17:30 - 19:00 | 17:30 - 19:00 | 17:30 - 19:00 | 17:30 - 19:00 | 17:30 - 19:00 | - |
Ortopedia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Bienek Tomasz | - | - | - | - | 15:30 - 19:00 | - |
Błasiak Adrian | 8:00 - 14:00 | - | 12:00 - 18:00 | 8:00 - 14:00 | - | - |
Brzóska Roman | 09:00 - 15:00 | - | 09:00 - 16:00 | - | 09:00 - 11:00 | - |
Laprus Hubert | 14:00 - 17:00 | - | 8:30 - 15:30 | - | - | - |
Mikusz Piotr | - | - | 16:00 - 18:45 | - | - | - |
Podsiadło Mikołaj | - | - | 12:00 - 14:30 | - | - | - |
Podżorski Jerzy | - | 09:40 - 13:45 | - | - | - | - |
Ring Rafał | - | 9:00 - 14:30 | - | 8:30 - 13:00 | - | - |
Solecki Andrzej | - | 09:20 - 13:00 | - | 15:00 - 17:20 | - | - |
Solecki Wojciech | 15:00 - 18:00 | - | 8:30 - 14:30 | - | 8:30 - 13:00 | - |
Tomaszewski Krzysztof | - | - | - | - | - | - |
Warchał Bartłomiej | - | 15:30 - 18:30 | - | - | 14:00 - 18:30 | - |
Wiącek Roman | 16:00 - 18:30 | - | - | 16:00 - 18:30 | - | - |
Ortopedia dziecięca
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Ptaszkiewicz Jakub | 12:00 - 17:00 | - | - | - | 15:00 - 19:00 | - |
Podologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Adamaszek-Olejak Aleksandra | - | - | 9:00 - 12:00 | - | 9:00 - 13:00 | - |
Poradnia chorób piersi
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kowrygo Rafał | - | 8:00 - 11:15 | - | - | - | - |
Zdunek Piotr | - | - | 14:30 - 17:45 | - | - | - |
Pulmonologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kocyłowska - Habdas Maria | - | 08:30 - 11:30 | - | - | - | - |
Plak Agata | - | 17:30 - 19:00 | - | 17:00 - 19:00 | - | - |
Węgrzyn Bartosz | - | - | 08:00 - 12:00 | - | - | - |
Rehabilitacja
Reumatologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Agopsowicz Magdalena | 10:00 - 13:00 | - | - | - | - | - |
Jędraszewski Tomasz | - | 14:00 - 17:00 | - | - | - | - |
Kapuśniak Małgorzata | - | - | 15:30 - 19:00 | - | - | - |
Spondyloortopedia - chirurgia kręgosłupa
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Pilarz - Mirocha Monika | - | - | - | 15:20 - 18:40 | - | - |
Urologia
Pon | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | |
---|---|---|---|---|---|---|
Bogacki Rafał | - | - | 14:00 - 19:00 | - | - | - |
Muskała Bartosz | - | 14:00 - 19:00 | - | - | - | - |
Ryszawy Jakub | - | - | - | 16:00 - 19:00 | - | - |
Żurek Jakub | - | - | 16:00 - 19:00 | - | - | - |