AKTUALNOŚCI I INFORMACJE

Przedstawiamy najnowsze informacje, komunikaty oraz aktualności z życia i funkcjonowania Szpitala św. Łukasza.

Równocześnie zapraszamy do odwiedzenia sekcji InfoBox – Warto Wiedzieć, gdzie można znaleźć ciekawostki z zakresu medycyny, zdrowia i aktywności fizycznej.

CZYTAJ...

MedRefund – zwrot kosztów leczenie w Polsce

???????????????????????????????????? ???? ????????, ???????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????????? ???? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???? ????????????????????????? Twój system opieki zdrowotnej w kraju twojego zamieszkania może zrefundować twoje wydatki.
CZYTAJ...

Bieg po Zdrój – półmaraton górski 12.06.22

W zeszły weekend, 12 czerwca 2022 r., odbyła się już 7. edycja Biegu po Zdrój. Pobiegli w nim również lekarze ze Szpitala św. Łukasza.
CZYTAJ...

16-17.06 Szpital nieczynny

16 oraz 17 czerwca 2022 r. Szpital św. Łukasza będzie nieczynny. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
CZYTAJ...

Kurs 'Techniki artroskopowej rekonstrukcji barku’ – relacja.

W dniach 6-7 czerwca 2022 w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej odbył się kurs nt. Technik artroskopowej rekonstrukcji barku, który poprowadził dr n. med. Roman Brzóska.
CZYTAJ...

Maseczki obowiązkowe do końca wakacji

Obowiązek zakrywania nosa i ust maseczką w aptekach, przychodniach i w szpitalach zostaje przedłużony do 31 sierpnia 2022 r.
CZYTAJ...

Dr Roman Brzóska w Lizbonie

W dniach 28-29.05.2022 w Lizbonie odbył się Kurs zaawansowanych i innowacyjnych technik artroskopowych w chirurgii barku.
CZYTAJ...

Szkolenie dla Hospicjum św. Kamila

24 maja w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej odbyło się szkolenie dla lekarzy, pielęgniarek i wolontariuszy z Hospicjum Domowego św. Kamila.
CZYTAJ...

28. Bieg Fiata w Bielsku-Białej

Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej ponownie znalazł się w gronie partnerów Biegu Fiata, a nasz zespół cieszy się ciągłymi, sportowymi sukcesami.
CZYTAJ...

Szkolenia artroskopowe 2022

Zapraszamy do udziału w szkoleniach artroskopowych dla lekarzy. Zajęcia prowadzi doświadczona kadra specjalistów Szpitala św. Łukasza posiadająca duże doświadczenie kliniczne i dydaktyczne.
CZYTAJ...

Zez bez tajemnic – szkolenie w BIL

Relacja z wykładów w Beskidzkiej Izbie Lekarskiej poprowadzonych przez lekarzy ze Szpitala św. Łukasza.
CZYTAJ...

Nasi ortopedzi na ESSKA w Paryżu

W dniach 27-29 kwietnia 2022 r. w Paryżu odbył się 20. Kongres Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii ESSKA.
CZYTAJ...

Maseczki do końca maja

Obowiązek zakrywania nosa i ust maseczką w aptekach, przychodniach i w szpitalach zostaje przedłużony do 31 maja 2022 r.

Facebook

YouTube